TİMURTAŞ: MALATYA İÇİN KENETLENECEĞİZ

Mart 16, 2015

AK Parti Malatya Milletvekili A.Adayı Osman Timurtaş, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK ) Birliği Başkanı Ali Evren’i ziyaret etti.

Kendisinin de ticari hayatta aktif olarak yer aldığını ve dolayısıyla esnafın ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını iyi bildiğini belirten Timurtaş, şunları ifade etti: “Bugüne kadar Malatya’nın her meselesine ayrı bir zaman ayırdık ve özel olarak çalıştık. Görevlerimiz nedeniyle de tüm dünyayı gezip tanıma imkânı bulduk. Çeşitli coğrafyalardan gördüklerimizi ve edindiğimiz tecrübelerimizi memleketimiz için kullanmak istedik cialis generic. Bu yüzden milletvekilliğine talip olduk. Nasip olur görev alırsak il ve ilçe teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve STK’larımızla beraber Malatya için kenetleneceğiz.”

Timurtaş’ın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ali Evren ise “yaptığınız görevlerden dolayı tecrübelisiniz. Genç, dinamik ve kendinizi yetiştirmişsiniz. Sizden isteğimiz görev verildiği takdirde birlik ve beraberlik içinde hareket ederek memleket için hayırlı hizmetlerde bulunmanızdır” dedi.