Malatya Sevdalıları

 

www.malatyasevdalilari.org     malatya sevdalıları logo

Uzak diyarlarda ve Malatya’da yaşayan her Malatyalı içinde bir Malatya Sevdası barındırır. Asırlardır doğunun batısında ve batının da doğusunda yaşanır bu sevda. Bizler de Malatya’ya olan bu sevdamızı şehrin güzelliklerini isteyerek ve bu güzelliklerin peşinden giderek anlatabilirdik. Ve Malatya’yı nasıl daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirebiliriz diye düşünürken; bunun ancak temiz yüreklerden geçen ve belki de dua hükmünde olacak isteklerle mümkün olabileceğini fark ettik. Gönüllerin ve gönül sultanlarının şehri Malatya için kalplerimizden geçenleri, dileklerimizi ve temennilerimizi bir yerlere ulaştıralım istedik.

Malatya Sevdalıları; Malatya sevdası yüreğine sığmayan, bu sevdayı bir şekilde dışa vuran, kalbi Malatya için atan, aklı hep Malatya'da olan insanların oluşturduğu, kısa sürede birçok kişi tarafından ilgi gören bir topluluktur. Bu topluluk özetle "Ortak Sevdamız Malatya" diyen bir topluluktur.

Siz de bu hareketin bir parçası olmak ve Malatya için neler yapabilirim sorusunun cevabını bizimle birlikte aramak için bize katılın, fikirlerinizi  - önerilerinizi - eleştirilerinizi bizimle paylaşın.

Biz birlikte daha güçlüyüz!

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

  • Malatya Sevdalıları Olarak "Malat...

    Uzak diyarlarda ve Malatya’da yaşayan her Malatyalı içinde bir Malatya...

    Devamını Gör
  • MalatyaPark Avm'deki 90 Yıllık Ga...

    Gazeteciler Günü etkinliğinde MalatyaSevdalıları olarak değerli basın ...

    Devamını Gör